top of page

BIOREZONANS

Zrzut ekranu 2023-07-11 o 19.26.21.png
Screenshot 2023-07-27 at 23-07-11 Photo by Jan Huber on Unsplash.png

Biorezonans to nieinwazyjne urządzenie diagnostyczno – terapeutyczne, które pozwala na bardzo szybkie wyszukanie nieprawidłowości, początków dysfunkcji i przyczyn chorób w ciele człowieka.

Działanie biorezonansu magnetycznego polega na wykorzystywaniu drgań czyli częstotliwości rezonansowej, do wykrywania drgań patogenów obecnych w organizmie pacjenta. Badanie biorezonansu jest wykonywane w pozycji siedzącej. Polega ono na przepuszczaniu przez ciało pacjenta prądu o niskim natężeniu, które cechuje się zmienną częstotliwością. Pacjent przez cały przebieg badania trzyma w dłoniach metalowe uchwyty, które są podpięte do specjalnej aparatury. Badanie jest bezbolesne, jednak pacjent może odczuwać mrowienie, które jest odczuwalne przez każdego indywidualnie.

Biorezonans polega na wykrywaniu zmiennych częstotliwości wytwarzanych przez patogeny znajdujące się w ciele człowieka tj. pasożyty czy grzyby i poddawanie ich drganiom, które finalnie powodują ich rozpad. Biorezonans służy do wykrywania różnych typów alergii, pasożytów, roztoczy i grzybów, pomaga w zwalczaniu chorób autoimmunologicznych, infekcjach, zmianach i zaburzeniach hormonalnych. Biorezonans jest także polecany na stany zapalne i wszelkie przewlekłe bóle.

Terapia biorezonansem ma za zadanie nie tylko niwelowanie patogenów, walkę z nałogami, zwalczanie różnych chorób, ale także wzmacnianie układu odpornościowego. Pole magnetyczne o niskiej mocy ma także pozytywnie wpływać na pracę fal mózgowych, oraz regulację narządów wewnętrznych pacjenta.

 POLECAMY 

Prosimy o cierpliwość. Strona w budowie

bottom of page