top of page

CZAKROTERAPIA

Zrzut ekranu 2022-04-28 o 17.19.18.png
Zrzut ekranu 2022-04-28 o 17.25.38.png

Czakroterapia jest to kolejna, po bioenergoterapii, metoda leczenia z wykorzystaniem energii. Przepływa ona przez organizm dzięki czakrom, czyli specjalnym ośrodkom energetycznym. Czakry są to centra energii rozmieszczone w naszym ciele, odpowiadające za jej pobieranie, przekształcanie i przekazywanie do wszystkich narządów wewnętrznych ciała ludzkiego. Głównych czakr mających największy wpływ na zdrowie i samopoczucie jest siedem. Jeżeli funkcjonują one prawidłowo, czujemy się świetnie i fizycznie i psychicznie. Jeżeli natomiast energia napotyka na blokady, wtedy praca czakr jest zaburzona, a wynikająca z tego dysharmonia źle wpływa na stan zdrowia i ogólne samopoczucie (stanowiąc jedną z przyczyn chorób fizycznych i psychicznych). Ich zablokowanie zaburza więc naturalne procesy i funkcjonowanie całego organizmu. Każdy człowiek i każda istota posiadają energię pochodzącą ze wszechświata, która wpływa na zdrowie, samopoczucie czy też postępowanie. Za prawidłowy jej przepływ odpowiedzialne są czakry. Mianem tym określa się też koło śmierci i życia. Czakramy emitują energię, która następnie tworzy tzw. aurę. W organizmie każdego człowieka znajduje się siedem punktów energetycznych (czakr), które regulują przepływ energii przez organizm. Przekłada się to na jego pracę. Zablokowanie energii może skutkować zaburzeniami pracy poszczególnych narządów, co znajduje swoje odzwierciedlenie w aurze. Należy pamiętać, że każdy czakra ma inny kolor. Pole energetyczne każdej istoty składa się z pola głównego i podpól. Te ostatnie są kontrolowane przez czakry. Jeśli jakikolwiek element systemu energetycznego zostanie zablokowany, to grozi to deformacją podpól czy też czakr. Zahamowanie przepływu energii powoduje zaburzenia emocjonalne czy też fizyczne. W następstwie tego człowiek jest niezdolny do pozytywnego odbierania innych osób ani siebie jako pełnej osoby. Odblokowanie kanałów energetycznych i regulowanie dzięki temu pracę czakr przywraca człowiekowi poczucie jedności, całości. Powoduje to, że dana osoba ponownie zaczyna odczuwać naturalne, bezwarunkowe emocje, jak chociażby radość.

 POLECAMY 

ANNA OLSZEWSKA 

Anna Olszewska

- Hari Om

odblokowywanie przepływu

w czakrach

Zrzut ekranu 2022-04-28 o 18.54.43.png

Jestem certyfikowaną masażystką dźwiękiem mis tybetańskich - prowadzę relaksacyjne sesje/koncerty grupowe i terapeutyczne sesje indywidualne. Jestem również artystką, malarką Vedic Art, maluję intuicyjne obrazy duszy z kamieniami mocy oraz energetyczne mandale osobiste. Prowadzę ceremonie i trzymam kręgi kobiet, organizuję autorskie warsztaty uwalniania emocji oraz wzmacniania procesu samouzdrawiania, podczas których korzystam z arteterapii.

Wciąż poszerzam swoją wiedzę z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, ukończyłam liczne kursy z ziołolecznictwa, naturoterapii, hydroterapii, koloroterapii z światłoterapią. W swojej praktyce wykorzystuje pracę z czakrami i kryształami.

Interesuję się również radiestezją (specjalizuję się w radiestezji terapeutycznej). Od 2020 roku jestem na szamańskiej drodze uzdrawiania.

Zapraszam Państwa na prowadzone przeze mnie sesje odblokowania przepływu w czakrach z wykorzystaniem pracy z wahadłem, chromoterapii i fitoterapii. Z kolei podczas prowadzonej medytacji wprowadzam w stan głębokiego relaksu, aby jeszcze bardziej wzmocnić naturalne procesy samouzdrawiania organizmu i dobroczynność stosowanych terapii.

Co Cię spotka podczas sesji?

- diagnostyka poziomu energetycznego wszystkich czakr;

- litoterapia oraz chromoterapia światłem (z wykorzystaniem atestowanej lampy Bioptron);

- medytacja prowadzona;

 Cała sesja odbywa się w pozycji leżącej na specjalistycznym stole odpowiednim do masażu terapeutycznego. Należy zadbać, by strój był wygodny, miękki, bez guzików i metalowych elementów.

 

Dla kogo jest ta sesja?

Ta sesja terapeutyczna jest dla każdego, kto chce doświadczyć głębokiej relaksacji oraz wzmocnić naturalne siły samouzdrawiania organizmu poprzez wyrównanie poziomu energetycznego w czakrach. Stosowane podczas sesji terapie naturalne pomagają uporać się ze stresem, lękiem, początkowymi fazami depresji, przemęczeniem, stanami obniżonego nastroju i negatywnymi emocjami. Poprawiają zdolność koncentracji, wzmacniają pamięć i siły psychiczne. Stosuje się je również w przypadku rozmaitych dolegliwości bólowych oraz stanach napięcia – głowy, brzucha, pleców, stawów, oraz mięśni. Poprawiają metabolizm i odnowę komórkową, a więc wspierają w procesie odchudzania. 

Sesja wykonywana przynajmniej dwa razy w miesiącu znacznie wspomaga odporność organizmu, regenerację organizmu po przebytej chorobie, a także wzmocnienie sił witalnych podczas jej trwania.

Proponowana sesja terapeutyczna nie ma ograniczeń wiekowych.

W celu umówienia terminu proszę o kontakt przez moją stronę.

bottom of page