top of page

KLAWITERAPIA

Zrzut ekranu 2022-01-20 o 16.06.30.png
Screenshot 2023-07-26 at 19-48-51 Photo by Hal Gatewood on Unsplash.png

Klawiterapii oparta jest na podobnych założeniach co znana już dziś doskonale akupunktura. Cała filozofia zakłada oddziaływanie na określone miejsca na ciele człowieka, co w mniejszym lub większym stopniu może poprawić stan, kondycję i funkcjonowanie poszczególnych narządów wewnętrznych.

KLawiterapia polega na pobudzaniu przewodnictwa nerwowego za pomocą ucisku ściśle określonych punktów ciała. Każdy z tych punktów odpowiada za pracę konkretnego organu wewnętrznego lub ma wpływ na określone procesy zachodzące w organizmie człowieka. Nazwa klawiterapia nawiązuje do narzędzia, którego używa się w celu wywołania nacisku i stymulacji danego punktu ciała. Przedmiot ten zwany jest klawikiem i swoim wyglądem przypomina tradycyjny gwóźdź, ale wykonany ze stali nierdzewnej. Klawik jest na tyle ostry, że można nim wywołać impuls nerwowy, ale jest bezpieczny, bo nie narusza skóry człowieka.

Dr Ferdynand Barbasiewicz - autor metody Klawiterapii, doskonali i rozwija tą metodę od ponad pięćdziesięciu lat. Zlokalizował on, aż 1100 punktów na ciele człowieka, które odpowiadają bezpośrednio za różne dolegliwości.

 POLECAMY 

Prosimy o cierpliwość. Strona w budowie

bottom of page