top of page

DETOKSYKACJA

jan-sedivy-kF4U7OWh_DI-unsplash.jpg
quokkabottles-bFkBNA8nmRY-unsplash_edite

"To my sami często przyczyniamy się do powstawania chorób przez spożywanie nienaturalnych biologicznie pokarmów: zbyt obfitych, sztucznie przetworzonych, pozbawionych niezbędnych mikroelementów, witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych, zanieczyszczonych chemią. Takie odżywianie narusz prawa Natury i zaburza równowagę. Organizm traci zdolności samooczyszczania, a tym samym samoobrony" dr Ewa Dąbrowska

By przywrócić zdrowie -  stan równowagi, w którym wszystkie procesy życiowe przebiegają bez zakłóceń niemal niezauważalnie potrzebny jest proces detoksykacji. Prawidłowo przeprowadzone oczyszczanie organizmu wypłukuje szkodliwe substancje, zanieczyszczenia i metale ciężkie zapewniając jednocześnie powrót do naturalnych zdolności naprawczych układu odpornościowego.

 POLECAMY 

ANNA OLSZEWSKA 

Agnieszka Burzyńska

uzdrawiająca moc
oddechu i odżywiania

IMG_20220111_134535.jpg

Przełomowe dla mojego samopoczucia i zdrowia było to, że wzięłam odpowiedzialność za siebie i poczułam wtedy moc do zmiany życia. Moja osobista przemiana pomaga mi wspierać innych i nieugięcie wierzyć w ludzi. W trakcie warsztatów doświadczysz integrującej sesji oddechowej – technika zaczerpnięta przez kulturę zachodnią z tradycji rdzennych mieszkańców Ameryki. Polega ona na prowadzeniu oddechu w sposób „połączony”. Daje efekt głębokiego rozluźnienia, przywraca balans ciała i spokój ducha, może też prowadzić do doświadczeń metafizycznych. W trakcie sesji klient i terapeuta skupiają się na prowadzeniu oddechu,  który zasila i wspiera samoregulację organizmu. Dzieje się to w sposób jedyny i niepowtarzalny dla danej osoby w danym momencie i jest to fenomen, którego nie sposób zamknąć w jakiekolwiek ramy czy opis. Procesem kieruje inteligencja oddechu, który jest pomostem między tym co namacalne a tym co tajemnicze w nas.
Nauczysz się też technik oddechowych do codziennego stosowania w domu w celu odblokowania i przywrócenie fizjologicznego, pełnego oddechu. Prawidłowy oddech jest koniecznym warunkiem zdrowia psychicznego, dobrego trawienia, prawidłowej pracy serca, oczyszczania organizmu. Oddech jest podstawowym czynnikiem regulującym i przywracającym harmonię organizmu w każdym sensie. Cokolwiek Ci dolega, zacznij od poprawy oddechu a zobaczysz efekty.
Porozmawiamy też o odżywianiu. Zdrowe odżywianie to nie tylko to co jesz, ale też jak jesz, kiedy jesz i najważniejsze, jak trawisz. Przyjrzymy się warunkom efektywnego trawienia i oczyszczania organizmu.

bottom of page