top of page

NAUKA KONTAKTU Z DUSZĄ

Zrzut ekranu 2023-07-11 o 18.11.30.png
Zrzut ekranu 2023-07-25 o 16.16.41.png

O istnieniu duszy dowiadujemy się z wielu nurtów religijnych oraz wierzeń ludności ze wszystkich zakątków świata. Jest to wiedza, którą można zdobyć czytając odpowiednie księgi oraz opracowania. Lecz czy taka wiedza da ukojenie serca oraz przyniesie praktyczne zmiany w naszej codzienności? Być może… Ale czy jest to jedyny sposób, aby zgłębić naturę, tak naprawdę, nas samych?


Kim jestem? Czego pragnę głęboko w Sercu? Po co jestem na tym świecie? Jaka jest moja misja życiowa? Jaki jest w ogóle sens tutaj być? Co się dzieje z nami po śmierci? Po co w ogóle mi ta choroba?...
Odpowiedzi na te pytania istnieją. Są w Nas od zawsze. Bywa, że głęboko ukryte pod trudnymi wydarzeniami. Bywa, że są bezpośrednio przed Naszymi oczami, a mimo to nie zauważane i nie doceniane. Każdy z nas jest w stanie rozpoznać swoje odpowiedzi na pytania o to, co jest Prawdą. Prawdę czujemy w Sercu. To czucie możemy przywrócić, przypomnieć sobie.


W tym celu warto korzystać z wielu różnych metod pracy otwierających zarówno umysł jak i ciało na nowe perspektywy, a praca z Duszą scala to wszystko. Dzięki niej osiągamy stan wewnętrznego spokoju, równowagi, otwartości na puls życia, które staje się przyjęte w każdej barwie. Trudne wydarzenia nie przygniatają, piękne karmią. Wszystkie są doceniane, nie wypierane i przyjęte. Dusza to „element”, którego nieświadomie poszukujemy, aby poczuć pełnię życia. Częściej skupiamy się na aspektach równowagi umysłu i ciała. I bywa, że to wystarczy. A bywa, że wciąż odczuwamy w sobie jakiś nienazwany zew, który nakazuje dalsze poszukiwania. Jest nim właśnie budząca się do świadomości Dusza.


Nauka kontaktu ze swoją Duszą to nauka przypominania sobie o tym, co jest dla Nas ważne. Istnieje wiele potwierdzeń naukowych faktu, że choroby ciała swoje początki mają w zachwianiu równowagi emocjonalnej. Są wynikiem tąpnięcia i szoku lub długotrwałego przenikania w nasze doświadczenie przekraczania naszych granic, nadużywania naszej dobroci, cierpliwości i niewinności. To wszystko zapisuje się nie tylko w historii naszego ciała, pamięci umysłu, ale też  w doświadczeniu Duszy.


Nauka komunikacji z Duszą to droga. Drogę tą rozpoczynamy naszym pierwszym oddechem po przyjściu na świat. Wszystko wydarza się na skutek Naszego świadomego lub nieświadomego wyboru. Działania mające na celu przywrócenie harmonii w ciele, umyśle – są również pośrednio metodami pracy w polu Duszy, tak samo jak działania, które bezpośrednio dotykają  sfery Ducha wpływają na pogłębienie rozumienia oraz komfortu w ciele.

 POLECAMY 

Prosimy o cierpliwość. Strona w budowie

bottom of page