top of page

KRONIKI AKASZY

Zrzut ekranu 2023-07-11 o 17.58.10.png
Zrzut ekranu 2023-07-25 o 16.24.53.png

Kroniki Akaszy to inaczej przestrzeń duchowa z polem informacji jaka istnieje na świecie od zawsze. Badania fizyków kwantowych dają nam pewność, że istnieje zbiorowy magazyn wiedzy zwany Wszechświatem, Przestrzenią czy Uniwersum.

Kroniki Akaszy nie są elementem jakiejś konkretnej religii. Wzmianki o Kronikach występują w wielu religijnych pismach wywodzących się z hinduizmu, buddyzmu, chrześcijaństwa, judaizmu, teozofii oraz neopogaństwa. To dowód, że Kroniki Akaszy są duchowym medium przekraczającym granice religii. W sanskrycie Akasha oznacza eter,
który mieści w sobie wszystkie materialne i metafizyczne (niematerialne) substancje.

Zapisy zawarte w Kronikach są źródłem informacji o nas samych tu i teraz, o naszych poprzednich wcieleniach, a także tym, co związane jest z naszą przyszłością. Znajdziemy w nich odpowiedzi na wszystkie pytania – nawet te najtrudniejsze czy najbardziej nurtujące. Co najważniejsze, otrzymujemy tu jedynie wskazówki, a nie nakazy. Te instrukcje pomogą nam w rozwoju świadomości i wznoszeniu jej na wyższy poziom.

Odczyty z Kronik Akaszy są bardzo dobrym narzędziem diagnozującym i wspierającym. Sprawdzają się u osób, które od dłuższego czasu nie są w stanie znaleźć odpowiedzi na pewne pytania dotyczące ich życia. Pomagają w momentach, kiedy żyjemy w zawieszeniu i nie jesteśmy w stanie ruszyć do przodu. S
tanowią sferę, w której jesteśmy w stanie realnie doświadczyć jedności w naszych sercach. To miejsce, które przeistacza wiedzę o połączeniu jednostki ze Wszechświatem w odczucie nadrzędnej prawdy. Kroniki są trwałym zakodowaniem wszystkiego, czego doświadczamy oraz co wydarzyło się kiedykolwiek w czasie i przestrzeni. Akasza to po prostu sekretna przestrzeń – obecna w całym wszechświecie, wraz z jego przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. To przestrzeń, która istniała od zawsze oraz na zawsze będzie istniała.

Gabrielle Orr, autorka serii książek o Kronikach Akaszy jest certyfikowaną nauczycielką, konsultantką i terapeutką pracującą z zapisami Kroniki Akaszy, specjalistką od mowy ciała, Mistrzynią Reiki, konsultantką Feng Shui, uzdrowicielką Healing Touch Practitioner. Prowadzi szkolenia dla psychologów, lekarzy, homeopatów oraz innych specjalistów z zakresu używania Kronik Akaszy.

 POLECAMY 

Prosimy o cierpliwość. Strona w budowie

bottom of page