top of page

PRACA ZE SNAMI

Zrzut ekranu 2023-06-1 o 20.20.05.png
Zrzut ekranu 2023-07-21 o 13.30.28.png

W psychologii zorientowanej na proces sny mają bardzo ważne miejsce. Co noc otrzymujesz list. Czy go otworzysz i przeczytasz? Wysłany list jest napisany w języku symbolicznym, który dobrze znasz, gdy śnisz. Niestety po przebudzeniu możesz mieć wrażenie, że sen jest bez sensu a Ty sam/a nic z niego nie rozumiesz.  

Być może poszukując wskazówek, które pomogą Ci zrozumieć sen, sięgasz do senników albo popularnych portali internetowych. Problem w tym, że popularne senniki i strony internetowe oferują stereotypowe i bardzo uproszczone rozumienie obrazów sennych. Pomijają przy tym całą złożoność snu, jego dynamikę, wzajemne relacje pomiędzy symbolami i – co najważniejsze – Twoją indywidualną historię, wyjątkową osobowość i subiektywne skojarzenia. 

Jeśli masz wiele snów albo tylko kilka, ale ważnych i poszukujesz odpowiedzi o ich znaczenie, praca ze snami jest dla Ciebie. To podróż w głąb własnej nieświadomości. Z pracy nad snami możesz wyłowić wiele cennych skarbów. To sesje indywidualnej pracy z wybranym przez Ciebie, ważnym snem. Analiza snów umożliwia dotarcie do głębokich warstw psychiki. Pochodzące z nieświadomości obrazy stanowią bogate źródło informacji na temat wewnętrznego życia. Przyglądając się im, pracując z nimi i czerpiąc z ich potencjału, docierasz nie tylko do nieświadomych źródeł trudności psychicznych, ale przede wszystkim ukazują się Tobie kierunki rozwiązania tych trudności oraz obrazy o leczniczych właściwościach. Warto pamiętać, żeanaliza snów to istotny element życia każdego człowieka, który dąży do szczęścia i zrozumienia. 

 POLECAMY 

Prosimy o cierpliwość. Strona w budowie

bottom of page