top of page

O NAS...

Osoby działające w Fundacji, od wielu lat interesują się sprawami rozwoju osobistego, duchowego, postrzegania swojej roli na Ziemi, wpływu otoczenia na człowieka i człowieka na otoczenie w którym się znajduje, możliwościami ludzkiego organizmu w tym zdolnościami samoleczenia. Prowadzą liczne warsztaty, kursy, prelekcje w obszarze medycyny niekonwencjonalnej i samorozwoju człowieka.

Połączyły nas wspólne doświadczenia, ale przede wszystkim chęć niesienia dobra i propagowania możliwości samouzdrawiania człowieka.

ja 2.jpg

ANNA OLSZEWSKA 

Założycielka i prezes Fundacji Samouzdrawianie. Przez lata pracowała w dużych firmach telekomunikacyjnych w obszarze telewizji/mediów. Prawdziwy zwrot w jej życiu nastąpił, gdy otrzymała diagnozę zaawansowanej choroby nowotworowej. Oprócz konwencjonalnego leczenia zaczęła szukać innych możliwości i najważniejsze - DOŚWIADCZAĆ metod aktywujących proces samouzdrawiania. Jest pasjonatką medycyny niekonwencjonalnej i holistycznego podejścia do zdrowia. Ukończyła liczne szkolenia/warsztaty/kursy z ziołolecznictwa, naturoterapii, hydroterapii, koloroterapii z światłoterapią. W swojej praktyce wykorzystuje pracę z czakrami i kryształami. Certyfikowana masażystka dźwiękiem mis tybetańskich - od lat prowadzi relaksacyjne sesje/koncerty grupowe i terapeutyczne sesje indywidualne. Artystka, malarka Vedic Art, maluje intuicyjne obrazy duszy z kamieniami mocy oraz energetyczne mandale osobiste. Prowadzi ceremonie, trzyma kręgi kobiet, organizuje autorskie warsztaty uwalniania emocji oraz wzmacniania procesu samouzdrawiania, podczas których wykorzystuje metodykę arteterapii. Interesuje się również radiestezją (specjalizuje się w radiestezji terapeutycznej). Od 2020 podąża szamańską drogą uzdrawiania. Więcej informacji na www.hariom.pl

20201010_101412.jpg

KATARZYNA SZYMCZAK

Wiceprezes Fundacji Samouzdrawianie. W procesie “Wielkiej zmiany” jest od ponad 7 lat. Początkiem tej drogi był kryzys i choroba nowotworowa, które przewartościowały jej istnienie. Osobiste zaangażowanie w proces zdrowienia stało się początkiem wieloletniej pracy rozwojowej. Na swojej ścieżce praktykowała wiele metod obejmujących pracę z ciałem fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i energetycznym (ustawienia hellingerowskie, kursy medytacji, uważności czy oddechu, metody Soul Body Fusion - certyfikat praktyka, joga i taniec 5 rytmów (6 lat praktyki), trening Expand the Box, proces Głębokiej Adaptacji z wykorzystaniem narzędzi Possibility Management). Dziś staje po stronie życia z pełną odpowiedzialnością i miłością. Działalność w obszarze budowania świadomości zdrowia pisze nowy rozdział jej życia. 
Mama 11 letniego syna. Maluje, medytuje i tańczy (#mandali_ka).

bottom of page