top of page

O NAS...

Osoby działające w Fundacji, od wielu lat interesują się sprawami rozwoju osobistego, duchowego, postrzegania swojej roli na Ziemi, wpływu otoczenia na człowieka i człowieka na otoczenie w którym się znajduje, możliwościami ludzkiego organizmu w tym zdolnościami samoleczenia. Prowadzą liczne warsztaty, kursy, prelekcje w obszarze medycyny niekonwencjonalnej i samorozwoju człowieka.

Połączyły nas wspólne doświadczenia, ale przede wszystkim chęć niesienia dobra i propagowania możliwości samouzdrawiania człowieka.

ja 2.jpg

ANNA OLSZEWSKA 

Założycielka i Wiceprezes Fundacji Samouzdrawianie. Przez lata pracowała na wysokich stanowiskach managerskich, zarządzając zespołami, kreując nowe produkty i negocjując kontrakty telewizyjne w dużych firmach telekomunikacyjnych. Prawdziwy zwrot w jej życiu nastąpił, gdy otrzymała diagnozę zaawansowanej rzadkiej choroby nowotworowej szpiku kości. Oprócz konwencjonalnego leczenia zaczęła szukać innych możliwości i najważniejsze - DOŚWIADCZAĆ metod aktywujących proces samouzdrawiania. Jest pasjonatką medycyny komplementarnej i holistycznego podejścia do zdrowia. Ukończyła liczne szkolenia/warsztaty/kursy z ziołolecznictwa, naturoterapii, hydroterapii, koloroterapii z światłoterapią. W swojej praktyce wykorzystuje pracę z czakrami i kryształami. Certyfikowana masażystka dźwiękiem mis tybetańskich - od lat prowadzi relaksacyjne sesje/koncerty grupowe i terapeutyczne sesje indywidualne. Artystka, malarka Vedic Art, maluje intencyjne obrazy duszy z kamieniami mocy oraz energetyczne mandale osobiste. Prowadzi ceremonie, trzyma kręgi kobiet, organizuje autorskie warsztaty oczyszczania czakr, uwalniania emocji oraz wzmacniania procesu samouzdrawiania, podczas których wykorzystuje między innymi metodykę arteterapii. Interesuje się również radiestezją (specjalizuje się w radiestezji terapeutycznej), jest certyfikowaną praktyczką metody uzdrawiania 5Th Dimensional Quantum Healing & Awareness. Od 2020 podąża szamańską drogą uzdrawiania. Obecnie pisze książkę o swojej drodze samouzdrawiania. Więcej informacji na www.hariom.pl

ja-460x239_edited_edited.jpg

KATARZYNA SZYMCZAK

Prezes Fundacji Samouzdrawianie. W procesie “Wielkiej zmiany” jest od ponad 10 lat. Początkiem tej drogi był kryzys i choroba nowotworowa, które przewartościowały jej istnienie. Osobiste zaangażowanie w proces zdrowienia było efektem i jednocześnie głęboką kontynuacją wieloletniej pracy rozwojowej. Na swojej ścieżce praktykowała wiele metod obejmujących pracę z ciałem fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i energetycznym (ustawienia hellingerowskie, kursy medytacji, uważności czy oddechu, metody Soul Body Fusion - certyfikat praktyka, joga i taniec 5 rytmów (7 lat praktyki), trening Expand the Box, proces Głębokiej Adaptacji z wykorzystaniem narzędzi Possibility Management). Dziś staje po stronie życia z pełną odpowiedzialnością i miłością. Działalność w obszarze budowania świadomości zdrowia pisze nowy rozdział jej życia. Wykorzystuje pracę z obrazem/mandalą jako narzędzie głębszego kontaktu ze sobą.
Mama 12 letniego syna. Maluje, medytuje i tańczy (FB: mandalika, IG: mandali_ka, www.mandalika.pl).

img-20220611-wa0002 (1).jpg

EWA BRZOZOWSKA

Wolontariuszka Fundacji Samouzdrawianie. Od zawsze interesował ją człowiek i jego rozwój w sferze cielesnej, mentalnej, psychologicznej, emocjonalnej i duchowej. Wszystko stanowi całość i każdy aspekt jest ważny. Ma ogromne doświadczenie w pracy z ludźmi (pracowała jako manager w firmach biotechnologicznych, oraz opiekun naukowy studentów i doktorantów, a także jako fitness instruktorka) i uważa, że interakcja z drugim człowiekiem uczy nas czegoś o nas samych, szczególnie uczą nas nasze dzieci. Ewa interesuje się rozwojem integralnym – czyli zintegrowanym procesem budzenia się świadomości transpersonalnej (cyt. Adam Bytof), praktykuje naturalne odmienne stany świadomości (trans, świadomy sen, hipnagogia, medytacja, mindfulness, OBE) połączone z dedykowanymi sesjami oddechowymi w celu budowania pomostu między świadomym, a podświadomym umysłem. Praktyka ta przekłada się na życie codzienne (rozwiązywanie problemów, kontakt z intuicją, procesy samoleczenia, eliminowanie niekorzystnych nawyków i przekonań, zwiększenie samoświadomości, skuteczność działania, sukces osobisty, genialne pomysły, dobrostan). Ukończyła kursy: Quantum mind, Vision Quest, Sztuka Świadomego Śnienia, a także Dwu-Punkt. Kocha ćwiczyć, tańczyć, jeździć na rowerze, otaczać się naturą i każdego dnia daje sobie szanse na znajdowanie „cudów”, które są, ale przeważnie niezauważone.

Image by Calvin Mano

MARIOLA MAZANEK

Wolontariuszka Fundacji Samouzdrawianie. Od czterech lat w procesie zdrowienia. Leczenie konwencjonalne uważa jako działanie interwencyjne, które może wnieść istotny wkład w dążeniu do odzyskania dobrej jakości życia. Pomimo wielu traumatycznych przeżyć, które doświadczyła w swoim życiu wierzy i ma nadzieję, że jest w stanie cieszyć się zdrowiem i życiem takie jakie ono jest. Ciekawość i otwartość pozwala jej na ciągły rozwój w pojmowaniu i poszerzaniu wiedzy na temat zdrowia i choroby, zafascynowana epigenetycznym, a więc holistycznym podejściem do człowieka. Samouzdrowienie traktuje jako naturalny proces, który wspiera poprzez metody i terapie pracy z ciałem np. osteopatia, taniec, wszelkiego rodzaju ruch. Od początku diagnozy kieruje się założeniami terapii simontonowskiej, systematycznie uczestniczy w grupie i warsztatach simontonowskich oraz RTZ. Propagatorka prostego, minimalistycznego trybu życia, intuicyjnego podejścia do każdej z jego sfer.

Zrzut ekranu 2023-07-13 o 12.35.36.png

ALICJA KUBACKA

Wolontariuszka Fundacji Samouzdrawianie. Mówi o sobie: "jestem kobietą, córką, siostrą, partnerką, żoną i mamą". Uwielbia dzielić się wiedzą i przekazywać ją w interesujący i prosty sposób. Prowadzi warsztaty w oparciu o Kolorystyczne Typy Osobowości. Wspiera rozwój dzieci poprzez zajęcia Sensoplastyki. Prowadzi medytację, zajęcia jogi oraz spotkania z Kobietami. Tworzy przestrzeń na zatrzymanie się i pozostanie w tu i teraz. Opracowała autorski program, który pozwala na ponowne połączenie się ze swoim ciałem oraz umysłem. Kurs „Harmonia do Siebie” przeznaczony dla kobiet, które chcą poznać swój indywidualny klucz swojego organizmu z uwzględnieniem wszystkich swoich części. Pracuje w koncepcji Kolorystycznych Typów Osobowości. Wierzy, że każdy z nas ma sobie moc talentów i umiejętności, która daje szczególną kombinację naszego naturalnego stylu. Odbyła liczne warsztaty związane z kanałami rozwojem osobistym, kanałami energetycznymi, jogą, medytacją oraz oddechem. Więcej na: http://panisamejsiebie.pl/o-mnie/

Zrzut ekranu 2023-07-25 o 15.17.49.png

MARCELINA SZYDŁOWSKA

Wolontariuszka Fundacji Samouzdrawianie. Wkrótce absolwentka psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. W centrum jej zainteresowania jest człowiek, procesy zachodzące w jego ciele, a przede wszystkim to, jakie relacje buduje on ze sobą i światem. Z chęcią poznaje i angażuje się w rozmaite formy niekonwencjonalnego wspierania zdrowia i samoświadomości. Jeszcze nie wie jak siebie określać, kim się nazywać i w którą stronę iść. Poznaje siebie i doświadcza świata poprzez taniec, śpiew, malowanie i kontakt z naturą.

361684295_120873727731959_3678351936878127599_n.jpg

KAMILA PIECH-SOKOŁOWSKA

Wolontariuszka Fundacji Samouzdrawianie z potrzeby serca ,jedności z ludźmi i bycia dla ludzi. Metody konwencjonalne są elementem jej życia od 3 lata wspierając tworzenie zdrowej, równoważącej i zasilającej przestrzeni dla niej i całej rodziny. Otwarta na ciągły rozwój i naukę holistycznego podejście do zdrowia i człowieka. Rozkochana w pracy z energią kryształów, pola kryształowego i energii lasu.  Uczestniczka kobiecych kręgów, ceremonii dźwięku i ciała. Aktywnie medytująca . Wykorzystująca świadomie swoją intuicję , jako niezawodnego przewodnika życia i bycia.

Zrzut ekranu 2023-07-25 o 15.28.37.png

RADOSŁAW KORONKA

Wolontariusz Fundacji Samouzdrawianie. Jest szczęśliwy i zdrowy, zawsze słucha głosu duszy. Jego przebudzenie nastąpiło w 2018 roku, kiedy to poprzez kontuzję poznał moc mojego organizmu, swoich słów, myśli i czynów. Te wydarzenia spowodowały że zaczął się interesować zdrowym stylem Życia i procesami zdrowienia. Na początku tej drogi poznał najmocniejsze dostępne dla nas wszystkich narzędzie jakim jest oddech, poprzez oddychanie praniczne wzmacniamy swoją odporność i znacząco poprawiamy jakość naszego Życia. Obecnie praktykuje też metody oddechu Butejki i Wim Hofa które pozwoliły mu pokochać zimno i zdobyć wiele górskich szczytów zimą w samych szortach. Tao Yin dosłownie oznacza rozciągać i ściągać, jest to tradycyjna terapia ruchowo oddechowa zalecana osoba w każdym wieku wykorzystująca ćwiczenia oddechowe i gimnastyczne pomagające utrzymywać zdrowie bądź odzyskać utracone siły. Instruktorem Tao Yin jest od 2019r i jest to jego kolejna metoda samouzdrawiania. Jest wolny od wszystkich nałogów i używek, nigdy nie korzystał z żadnej medycyny typu: Amanita, Rappe, Kambo itp. Miłośnik odżywiania Praną i Frutarianizmu. Pierwsze jego spotkanie z radiestezją środowiskową i terapeutyczną miało miejsce w 2001r, obecnie jest bioenergoterapeutą, członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Radiestezji we Warszawie. Ponad 20 lat temu poznał i doświadczył też działania masażu dźwiękiem poprzez misy Tybetańskie, dziś też je stosuje i jest Certyfikowanym masażystą dźwiękiem. W każdej z tych metod uzdrawiania dla zapewnienia bhp, komfortu klienta wspiera się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w Szkole Wiedzy Szamańskiej u Jadwiga Naira. Jest też współtwórcą platformy internetowej Love Sim Sim https://simsim.com.pl/ Od Serca do Serca ♥

Ewa Stołowska_foto.jpg

EWA STOŁOWSKA

Wolontariuszka Fundacji Samouzdrawianie. Psychoterapeutka energosensytywna, pracuje w nurcie filozofii empatii i zrozumienia, towarzyszy i wspiera w źródłowej komunikacji z Duszą, nawiązując dialog z głęboko ukrytymi potrzebami, poprzez akceptację oczyszczając i uwalniając emocje i wzorce. Do pracy z przekonaniami wykorzystuje techniki uwalniania Hawkinsa. Ciało wspiera sesjami Reiki (I stopień) lub refleksologią stóp i dłoni (II stopień). Jest trenerem radykalnego wybaczenia co łączy z prowadzeniem gry Satori. Różnorodne techniki pozwalają jej dobrać do klienta własną indywidualną ścieżkę według potrzeb i możliwości na danym etapie życia.

Zaprasza do kontaktu: stolowska.ewa@gmail.com lub massenger

365987326_995408808451762_7719574791593179634_n.jpg

MARTA SZYMCZAK

Wolontariuszka Fundacji Samouzdrawianie. Odnalezienie drogi do własnej duszy bywa niekiedy problematyczne, często bolesne i okupowane czasem ziemskim. I mnóstwo ,,przeszkadzaczy'' po drodze :) Niekiedy są to sytuacje, w które poszukiwacz wikła się wbrew swojej woli lub wręcz przeciwnie - brnie w nie przekornie. Niekiedy są to ludzie na drodze, których pojawienie się można zrozumieć jako dobre czy złe znaki, prowadzące na przełaj lub w całkowicie odwrotnym kierunku. Niemniej jednak, kto nie czuje satysfakcji i szczęścia jak już osiągnie szczyt górski? :)
Każda chwila to kolejny krok zbliżający do celu, niezależnie jakim tempem porusza się wędrowiec. A czasami warto przystanąć, choćby po to, aby podziwiać otoczenie, poczuć wdzięczność, napełnić serce. Jestem wędrowcem, jestem poszukiwaczem. Jak każdy z nas :)

bottom of page