top of page

RADIESCEZJA

Zrzut ekranu 2022-01-20 o 16.09.39.png
pendulum-3624618_960_720.jpg

Radiestezja została oficjalnie uznana i wpisana w 1968 roku do rejestru UNESCO jako nauka. Jest nauką (dziedzina psychotroniki) o świadomym odbiorze różnych rodzajów wibracji (radiacji) i przekształcaniu ich poprzez reakcje biologiczne badacza (radiestety) we wskazania przyrządów radiestezyjnych różdżki czy wahadła.

Radiestezja pozwala za pomocą narzędzi, lub nawet bez ich pomocy badać strukturę energetyczną. Najpopularniejsze przyrządy wykorzystywane w radiestezji to wahadełko i różdżka, które odczytują wzorce energetyczne i korzystają z głębi naszej podświadomości.

Człowiek posiada własny indywidualny poziom „wibracji” czyli tzw. „kolor radiestezyjny” od momentu urodzenia aż do swojej śmierci. Wibracje te są wypadkową procesów energetycznych, jakie zachodzą w naszym ciele od poziomu pojedynczej komórki. Ważne jest to, aby poziom energii tych wibracji był odpowiedni aby utrzymać nasz organizm w dobrej kondycji i zdrowiu. Wpływ zewnętrznych czynników może zakłócać nasze wibracje a tym samym prowadzić do osłabienia organizmu i zwiększonej podatności na procesy chorobowe. Organizm nasz leczy się sam. W związku z tym aby powrócić do równowagi w organizmie należy ograniczać wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych na zdrowie człowieka a po wystąpieniu choroby stworzyć optymalne warunki do odzyskania zdrowia i samoregeneracji.

Przy pomocy dobrego radiestety można zidentyfikować strefy występowania szkodliwego promieniowania i poszukać takich miejsc, w których występują naturalne, pozytywne wibracje, dbając w ten sposób o swój dobrostan. Strefa nocnego wypoczynku jest szczególnie ważna dla naszego organizmu i warto zadbać by w miarę możliwości była pozbawione tych wszystkich „złych” czynników, mających negatywny wpływ na nasze funkcjonowanie. Jest to konieczne, aby w trakcie nocnego wypoczynku nasz organizm mógł się regenerować i być na tyle silny, aby zrównoważyć codzienne oddziaływanie na niego negatywnych bodźców.

 POLECAMY 

Prosimy o cierpliwość. Strona w budowie

bottom of page