KONOPIE

Screenshot 2023-07-12 at 14-25-31 Cbd Cannabidio Olej Z - Darmowe zdjęcie na Pixabay.png
Screenshot 2023-07-12 at 14-24-42 Konopie Indyjskie Cbd Marihuana - Darmowe zdjęcie na Pix

Badania naukowe potwierdzają terapeutyczne działanie kannabinoidów, takich jak: CBD i CBG, które są aktywnymi składnikami konopi siewnych i indyjskich. Połączenie leczenia medyczną marihuaną z tradycyjnym leczeniem farmakologicznym, może poprawić jakość życia pacjentów i złagodzić dolegliwości wynikające z choroby. Terapia medyczną marihuaną wykazuje mniej działań niepożądanych o łagodniejszym nasileniu.

Kannabinoidy wykorzystywane są głównie do leczenia bólu, stanów zapalnych, stanów lękowych, zaburzeń snu, mdłości i wymiotów. Ich działanie terapeutyczne stosowane jest również w łagodzeniu objawów chorób układu pokarmowego, nerwowego, hormonalnego czy chorób ginekologicznych.

Marihuana lecznicza staje się coraz popularniejsza. Dla wielu pacjentów, jest alternatywą dla dotychczasowego leczenia. Dodatkowym atutem terapii konopnej jest kompleksowość działania. Oprócz zmniejszenia dolegliwości, marihuana dba również o psychikę, co znacznie poprawia komfort życia i pozytywnie wpływa na cały proces leczenia.

Prosimy o cierpliwość. Strona w budowie