"Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty."

Rozpoczęliśmy współpracę z Fundacją Rakiety w obszarze organizacji warsztatów, których celem jest propagowanie oraz doświadczanie przez ludzi (z diagnozą onkologiczną) metod wspomagających aktywację procesów samouzdrawiania.

Zapraszamy do współpracy wszystkie chętne osoby, które chcą propagować moc samouzdrawiania organizmu, które z powodzeniem stosują leczenie niekonwencjonalne, które prowadzą warsztaty, kursy, szkolenia z metod opisanych na stronie, które odkryły nową metodę wzmacniania naturalnych sił człowieka i chcą się z nią podzielić.

Zapraszamy ludzi, którzy wyzdrowieli i którzy chcą opowiedzieć o tym co im pomogło, podzielić się swoim doświadczeniem, przez co być wsparciem dla innego chorego człowieka.

Fundacja pragnie również nawiązać kontakt z innymi organizacjami/firmami o podobnych celach statusowych oraz urzędami, instytucjami wspierającymi charytatywność i niesienie pomocy ludziom chorym i niepełnosprawnym. Jeżeli chcieliby Państwo zorganizować wspólny projekt - prosimy o kontakt.

team-g26b088e51_1920.jpg